Marka wyjątkowych kosmetyków

Nasza marka powstała ze współpracy trzech europejskich partnerów z: Polski, Włoch i Francji. Aspersa jest zatem połączeniem włoskiego designu z francuską ekspertyzą w dziedzinie helikultury (hodowli ślimaków jadalnych), oraz polską technologią produkcji kosmetyków naturalnych. Tylko takie połączenie gwarantowało nam powodzenie w  tworzeniu kosmetyków ze śluzem ślimaka, które pokochają kobiety ceniące sobie najwyższą jakość, naturalne pochodzenie składników oraz szybki efekt kuracji.

Specjalizujemy się w kosmetykach opartych wyłącznie na bazie śluzu ślimaka, który ma udowodnione silne działanie przeciwstarzeniowe, antytrądzikowe i regenerujące na skórę. Tworzymy innowacyjne rozwiązania dla każdego typu cery, łącząc wysoką zawartość śluzu ślimaka z innymi naturalnymi składnikami dla osiągnięcia optymalnego efektu kuracji.

Wiele lat doświadczeń w dziedzinie helikultury pozwoliło nam uzyskać technologię, dzięki której pozyskany śluz jest w 100 % czysty, najbogatszy w substancje aktywne, a wszystko odbywa się bez jakiejkolwiek szkody dla zwierząt. Dla marki Aspersa bardzo istotnym aspektem jest naturalne pochodzenie substancji czynnych, ale bez szkody dla środowiska i zwierząt.

Dlatego też, nasze produkty są poprzedzone długim procesem doboru składników i starannym opracowaniem receptury. Dostarczamy wysoką jakość, dzięki czemu każdy wprowadzony przez nas produkt ułatwia osiągnięcie pięknej i zdrowej cery w krótkim czasie. Wierzymy w to, że marka Aspersa będzie kojarzona z najwyższą jakością, o którą warto zabiegać zawsze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą między innymi kremu ze śluzem ślimaka.