Wpływ śluzu ślimaka na cerę

snail mucus filtrate

Lek na wszystko ?

Śluz ślimaka uznawany jest za cenną substancję w preparatach dermokosmetyków i preparatów farmaceutycznych. Jest silnym środkiem przeciwstarzeniowym, niezbędnym w opóźnianiu starzenia się skóry, działa przeciwutleniająco i przeciwrodnikowo. Śluz ślimaka jest naturalnym środkiem złuszczającym, usuwa martwe komórki stymulując regenerację tkanek. Zestaw jego składników (kolagen, elastyna, alantoina, witaminy) powoduje silną odbudowę naskórka na bliznach, rozstępach, plamach i śladach potrądzikowych. Śluz ślimaka jest skutecznym środkiem leczącym niedoskonałości i dyskomfort. Zapobiega i redukuje drobne zmarszczki.

Niedawne odkrycie właściwości śluzu ślimaka, zapoczątkowane już w latach 60. XX wieku, utorowało drogę do prawdziwej rewolucji w świecie kosmetyków i farmacji.

W rzeczywistości ważne badania i testy kliniczne potwierdziły dzisiaj, że dzięki synergistycznemu działaniu jego naturalnych składników śluz ślimaka okazał się prawdziwym produktem o całkowicie naturalnym pięknie. Jest również bardzo silnym sprzymierzeńcem w pielęgnacji i dobrym samopoczuciu skóry i włosów, coraz częściej polecanym przez dermatologów na całym świecie.

Niedawne badania przeprowadzone na kilku europejskich uniwersytetach ustaliły, jakie są składniki tej cudownej substancji, określając również względne selektywne punkty aplikacji.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akordeon
1
Opcje główne

Sekcja wyświetla aktualności, które można edytować i dodawać w dziele Wpisy w lewym menu.

Sekcja wyświetla wpisy Get Inspired, które można edytować i dodawać w dziele Get Inspired w lewym menu.

Oferta
Ikona Ikona (kod) Podpis Link
1
Dodatkowa treść

Menu boczne to Widget o nazwie Section Sidebar, którego można edytować w Wygląd / Widgety.

Menu pokazuje tylko 2. i dalsze poziomy głównego menu widocznego u góry strony. Menu można edytować w Wygląd / Menu.

Kontakt

Pokazuje dane kontaktowe z Opcji szablonu

Typ danej Ikona

Kod ikony z http://fontawesome.io/icons/

Treść
1
Galeria

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>