Kosmetyki ze śluzem ślimaka

Kosmetyki ze śluzem ślimaka cieszą się dużą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Ich silne działanie zostało potwierdzone podczas licznych badań laboratoryjnych, dzięki czemu możliwe było powstanie całej serii produktów z wykorzystaniem tej naturalnej substancji. Obecnie wśród kosmetyków ze śluzem ślimaka znajdziemy m.in. kremy, serum i elixiry. Wszystkie wykazują podobne działanie, choć mogą skupiać się na nieco innych elementach. Niemniej, ich właściwości odżywiające i regenerujące zostały docenione na całym świecie.

Śluz ślimaka – w czym tkwi jego sekret?

Na czym polega tajemnica? Cały sekret tkwi w składzie kosmetyków, który opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach. Nie znajdziemy tam żadnych dodatków syntetycznych, które zazwyczaj stanowią podstawę większości preparatów kosmetycznych. W składzie kosmetyków ze śluzem ślimaka występują przede wszystkim: witaminy z grupy A, C i E, mukopolisacharydy, kolagen i elastyna, kwas glikolowy oraz naturalne antybiotyki. To właśnie dzięki nim kosmetyk wykazuje działanie nawilżające, łagodzące widoczne przebarwienia skóry, czy zapobiegające infekcjom. To nie wszystkie jego zalety. Kosmetyki ze śluzem ślimaka usuwają zmarszczki na skórze, zwalczają trądzik, a także opóźniają starzenie się skóry.

Dlaczego nasze kosmetyki ze śluzem ślimaka są wyjątkowe?

W ofercie sklepu Aspersa znajdą Państwo wyłącznie najwyższej jakości preparaty powstałe na bazie naturalnych składników. Nie zabraknie wśród nich również kosmetyków ze śluzem ślimaka, które dostępne są w atrakcyjnej cenie. Na jakie produkty warto zwrócić szczególną uwagę? Z pewnością będzie to krem przeciwzmarszczkowy i odżywczy – Kuracja Anti-age śluzem ślimaka. Jakie efekty pozwala uzyskać ten kosmetyk? Systematyczne stosowanie kremu pobudza syntezę kolagenu i elastyny, redukuje zmarszczki, a także stymuluje regenerację skóry. Rezultat widoczny jest już po kilku użyciach, a skóra prezentuje się promiennie. Bez wątpienia, przydatny okaże się także krem regenerujący, który niweluje podrażnienia skórne oraz przyspiesza gojenie podrażnionej i problematycznej skóry.

Do kosmetyków ze śluzem ślimaka zaliczane są również elixiry regenerujące, wykazujące podobne działanie do kremów. Należy je aplikować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu. Dużą popularnością cieszy się ponadto serum ze śluzu ślimaka, dostępne w naszej ofercie. Zestaw zawiera aż 8 ampułek, które można aplikować na skórę przy użyciu pędzla bądź wprowadzać za pomocą mezoterapii mikroigłowej w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Stosowanie serum zalecane jest zwłaszcza do pielęgnacji skóry problematycznej i podrażnionej, a także po przebytych, intensywnych zabiegach kosmetycznych. Należy przy tym pamiętać, że produkt przeznaczony jest jedynie do użytku profesjonalnego.

Kosmetyki ze śluzem ślimaka dostępne w sklepie Aspera to produkty najlepszej jakości przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji. Dzięki ich użyciu skóra twarzy i dekoltu staje się promienna i wygląda młodziej.